СПД Шунин

Організатори виставки LISDEREVMASH у 2014 році розширять експозицію WOODENERGY

06.04.2014

Організатори виставки LISDEREVMASH прийняли рішення у 2014 році істотно розширити експозицію біопалива WOODENERGY. На думку фахівців, попит на технології виробництва біопалива в майбутньому буде зростати. Адже сьогодні завдання з економії традиційних енергоресурсів як ніколи актуальне для України. І все частіше, як держава, так і власники будинків, приділяють увагу пошуку альтернативних видів палива.

З метою посилення експозиції WOODENERGY організатори вже залучили нових профільних партнерів, а також відкрили власний сайт цього розділу виставки.

Так, у січні поточного року компанія «АККО Інтернешнл» уклала угоду про співпрацю з Українським Пелетним Союзом. Згідно з досягнутими домовленостями асоціація представить в рамках WOODENERGY свій колективний стенд, де експонуватимуться компанії-виробники паливних брикетів та пелет. Крім того, УПС буде просувати цю експозицію, і презентує її членам спілки, а також фахівцям, які відвідують семінари та круглі столи, організовані УПС.

Щоб сприяти розширенню експозиції WOODENERGY організатори приділятимуть особливу увагу її просуванню. Для цього компанія «АККО Інтернешнл» запустила спеціалізований сайт www.woodenergy.kiev.ua. Відвідувачі сайту зможуть дізнатися про цілі і завдання експозиції, розглянути основні товарні категорії, отримати інформацію про умови участі, а також подати заявку на участь в експозиції. До просування розділу WOODENERGY, і його сайту зокрема, буде залучено широкий ряд медіа-партнерів – українських і зарубіжних тематичних порталів.

Спеціалізована експозиція WOODENERGY буде представлена в рамках міжнародної виставки LISDEREVMASH, яка пройде з 23 по 26 вересня 2014 року в Міжнародному виставковому центрі в Києві.